Indoor Play

Have fun inside with these great indoor toys for kids! Challenge your students with active indoor puzzles, games, crafts, and so much more. Shop the indoor classroom toys and products that parents and teachers love! 

180 Results

180 Results

$
to
$

The highest price is $1,079.99

A TO Z ALPHABET GROCERIES

$64.99

Unit price
per

$64.99

Unit price
per

Little Lop Rabbit Puppet

$14.99

Unit price
per

$14.99

Unit price
per

Snowy Owl Hand Puppet

$39.99

Unit price
per

$39.99

Unit price
per

Pretend & Play Teaching Cash Register

$69.99

Unit price
per

$69.99

Unit price
per

Pretend & Play Work Belt Tool Set

$52.99

Unit price
per

$52.99

Unit price
per

New Sprouts® Puppy Play
Clearance

New Sprouts® Puppy Play

$31.99

Unit price
per

$31.99

Unit price
per

Theater Play House
Sold out

Theater Play House

$298.99

Unit price
per

$298.99

Unit price
per

Reflex The Shocking Memory Game

$23.99

Unit price
per

$23.99

Unit price
per

$14.99

Unit price
per

BUSY BOARD

$169.95

Unit price
per

$169.95

Unit price
per

FAST TRACK
Sale

FAST TRACK

Regular price $120.99 $109.99 9% off

Unit price
per

Regular price $120.99 $109.99 9% off

Unit price
per

DOLLHOUSE
Sale

DOLLHOUSE

Regular price $250.99 $199.99 20% off

Unit price
per

Regular price $250.99 $199.99 20% off

Unit price
per

Plan Toys Farm

$34.99

Unit price
per

$34.99

Unit price
per

Building Site Floor Puzzle - 48 Pieces

$18.99

Unit price
per

$18.99

Unit price
per

$17.99

Unit price
per

What I Like Safari Story Box

$19.99

Unit price
per

$19.99

Unit price
per

Space A To Z Puzzle & Play-set
Sold out

Space A To Z Puzzle & Play-set

$39.99

Unit price
per

$39.99

Unit price
per

U-Build It Plus - 2pc Set

$24.99

Unit price
per

$24.99

Unit price
per

Quubi

$10.99

Unit price
per

$10.99

Unit price
per

New Sprouts® Style It!

$31.99

Unit price
per

$31.99

Unit price
per

Puppet Buddies (Frog)

$15.99

Unit price
per

$15.99

Unit price
per

Playful Pets Hand Puppets

$24.99

Unit price
per

$24.99

Unit price
per

Feeding & Grooming Pet Care Play Set

$41.99

Unit price
per

$41.99

Unit price
per

Master Workbench

$139.99

Unit price
per

$139.99

Unit price
per

Little Lion Puppet

$14.99

Unit price
per

$14.99

Unit price
per