Currency

Arts & Crafts

Shop here for our wide selection of arts and crafts supplies for kids! Here you will find essentials such as paper, glue, glitter, art sets, paint, brushes, and so much more. Help your students or child become creative with our school specialty art and craft supplies.

515 Results

515 Results

$
to
$

The highest price is $679.99

from $1.44

Unit price
per

California Mission Kit Paint Set

$6.99

Unit price
per

$6.99

Unit price
per

from $2.99

Unit price
per

$3.99

Unit price
per

Terracotta Clay Pots 4-Pack

$3.99

Unit price
per

$3.99

Unit price
per

from $15.49

Unit price
per

$1.79

Unit price
per

4" Twin Palm Trees

$0.79

Unit price
per

$0.79

Unit price
per

15mm Brass Bells

from $1.49

Unit price
per

from $1.49

Unit price
per

Landscape Stones Medium
Sold out

Landscape Stones Medium

$1.99

Unit price
per

$1.99

Unit price
per

Watercolor w/ Brush & Mixing Palette 12 Ct.
Sale

Watercolor w/ Brush & Mixing Palette 12 Ct.

Regular price $1.99 $1.69 15% off

Unit price
per

Regular price $1.99 $1.69 15% off

Unit price
per

Washable Stamp Pads - Non-Toxic - Fade Resistant
Sale

Regular price $5.99 $5.09 15% off

Unit price
per

Jumbo Washable Stamp Pads
Sale

Jumbo Washable Stamp Pads

Regular price $12.99 $11.04 15% off

Unit price
per

Regular price $12.99 $11.04 15% off

Unit price
per

Aleene's - Original Tacky Glue 4 oz
Sale

Aleene's - Original Tacky Glue 4 oz

Regular price $2.49 $2.11 15% off

Unit price
per

Regular price $2.49 $2.11 15% off

Unit price
per

Sponge Painting
Sale

Sponge Painting

Regular price $15.99 $9.99 38% off

Unit price
per

Regular price $15.99 $9.99 38% off

Unit price
per

Grass Landscape 12"x9"

$1.99

Unit price
per

$1.99

Unit price
per

Earth Tone Texture

$3.29

Unit price
per

$3.29

Unit price
per

Low-Temp Mini Glue Gun

$10.49

Unit price
per

$10.49

Unit price
per

Elmer's Washable School Glue (8oz)

$3.29

Unit price
per

$3.29

Unit price
per

PRANGĀ® Shades Of Me Construction Paper

from $3.79

Unit price
per

from $3.79

Unit price
per

CrayolaĀ® Jumbo Crayons (8 count)

$3.99

Unit price
per

$3.99

Unit price
per

Foot Bridge

$1.59

Unit price
per

$1.59

Unit price
per

$19.99

Unit price
per

$5.09

Unit price
per