Indoor Play

Have fun inside with these great indoor toys for kids! Challenge your students with active indoor puzzles, games, crafts, and so much more. Shop the indoor classroom toys and products that parents and teachers love! 

180 Results

180 Results

$
to
$

The highest price is $1,079.99

Puppet Buddies (Lion)

$15.99

Unit price
per

$15.99

Unit price
per

Prepare & Serve Pasta Set

$39.99

Unit price
per

$39.99

Unit price
per

Vehicles & Traffic Signs

$30.99

Unit price
per

$30.99

Unit price
per

$111.99

Unit price
per

Tortoise Hand Puppet

$28.99

Unit price
per

$28.99

Unit price
per

Pretend & Play Tape Measure

$16.99

Unit price
per

$16.99

Unit price
per

Pretend & Play Teaching Telephone

$52.99

Unit price
per

$52.99

Unit price
per

Pretend & Play Cooking Set

$23.99

Unit price
per

$23.99

Unit price
per

Air Toobz Expansion Pack
Sold out

Air Toobz Expansion Pack

$63.99

Unit price
per

$63.99

Unit price
per

Kore Design™ Liquid Floor Tiles Assorted Color Disc (12 inch)
Sold out

$194.99

Unit price
per

Busy Board Blue

$19.99

Unit price
per

$19.99

Unit price
per

Eyewitness Discovery Puzzle Shark Reef

$14.99

Unit price
per

$14.99

Unit price
per

Bundle Baby Dolls

from $29.95

Unit price
per

from $29.95

Unit price
per

ON-THE-GO BUSY BOARD

$29.99

Unit price
per

$29.99

Unit price
per

ZOO CREW BEAN BAG TOSS

$81.99

Unit price
per

$81.99

Unit price
per

NONSTOP LAPTOP
Sale

NONSTOP LAPTOP

Regular price $49.99 $39.99 20% off

Unit price
per

Regular price $49.99 $39.99 20% off

Unit price
per

Primary Science® Lab Gear

$23.99

Unit price
per

$23.99

Unit price
per

New Sprouts® Classroom Kitchen Set

$106.99

Unit price
per

$106.99

Unit price
per

Animal Parade Alphabet Train

$59.99

Unit price
per

$59.99

Unit price
per

$45.99

Unit price
per

Mine to Love Baby Care Activity Center

$299.99

Unit price
per

$299.99

Unit price
per

Puppet Buddies (Tiger)

$15.99

Unit price
per

$15.99

Unit price
per

Puppet Buddies (Chimp)

$15.99

Unit price
per

$15.99

Unit price
per

Snacks & Sweets Food Cart

$263.99

Unit price
per

$263.99

Unit price
per

Grocery Basket with Play Food
Sold out

Grocery Basket with Play Food

$30.99

Unit price
per

$30.99

Unit price
per