Classroom Decor

Shop our wide range of classroom decorations to create a fun learning environment! We have everything you need to match your style, theme, and holiday decor. Here you will find brilliant teacher decoration items including classroom borders, accents, awards, posters, and more. Teachers, parents, and students love our classroom decorations whether used at home or in school!

2147 Results

2147 Results

$
to
$

The highest price is $141.99

Doodly Blooms Labels (Bright Blooms)

$6.49

Unit price
per

$6.49

Unit price
per

Superhero Welcome Banner
Sold out

Superhero Welcome Banner

$5.99

Unit price
per

$5.99

Unit price
per

Marquee Labels Magnetic Accents

$9.99

Unit price
per

$9.99

Unit price
per

$13.99

Unit price
per

Snowflakes (EZ Border)

$7.49

Unit price
per

$7.49

Unit price
per

Colorful Classic 2" Magnetic Letters

$9.99

Unit price
per

$9.99

Unit price
per

Cursive Writing Practice Learning Mat

$3.99

Unit price
per

$3.99

Unit price
per

Oh Happy Day Rainbows Mini Stickers

$3.99

Unit price
per

$3.99

Unit price
per

Blue Large Plastic Storage Bin

$7.99

Unit price
per

$7.99

Unit price
per

Spot On Carpet Markers Growth Mindset - 7"
Sold out

$12.99

Unit price
per

Spot On Carpet Markers Kindness - 4"

$9.99

Unit price
per

$9.99

Unit price
per

$11.99

Unit price
per

Doodle Apples (Core Decor) Border

$7.49

Unit price
per

$7.49

Unit price
per

Pete The Cat Classroom Environment

$134.99

Unit price
per

$134.99

Unit price
per

Chalkboard Brights Labels

$5.99

Unit price
per

$5.99

Unit price
per

Black Storage Pocket Chart

$29.99

Unit price
per

$29.99

Unit price
per

HUNDREDS POCKET CHART

$21.99

Unit price
per

$21.99

Unit price
per

$6.49

Unit price
per

$6.99

Unit price
per

All About Me Robot - Grades K-2

$15.99

Unit price
per

$15.99

Unit price
per

ANCIENT CIVILIZATIONS Toppers

$9.99

Unit price
per

$9.99

Unit price
per

Earth Science Poster Set

$11.99

Unit price
per

$11.99

Unit price
per

$15.99

Unit price
per

I'm in the MOOd to Read!

$5.99

Unit price
per

$5.99

Unit price
per

Confetti Lesson Planner

$13.29

Unit price
per

$13.29

Unit price
per